Mieszkanie Chynowo
Chynowo, zachodniopomorskie
- 230 000 zł
- 59,76 m²
- 3 848,73 zł/m²
Oliwia Zuterek
Skontaktuj się
Mieszkanie Chynowo
Chynowo, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie Chynowo
Zaktualizowane: 11 maja 2026
230 000 zł 59,76 m² 3 848,73 zł/m²
2/2
3
1976
przynależne na terenie ogrodzonym
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1976Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 230 000 zł (3 848,73 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 59,76 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1976
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, dwustronne, szczytowe, jednopoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,50 m²), piwnica 16,30 m²
- Czynsz: 204 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Piasecka Nieruchomości Katarzyna Piasecka, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 317/5490/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Chynowo, Wolin, kamieński, zachodniopomorskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, jezioro, morze
- cicho
Opis nieruchomości
Prezentujemy mieszkanie znajdujące się w miejscowości Chynowo w gminie i na Wyspie Wolin.
50 m od Jeziora Koprowo
9,5 km do nadmorskiej miejscowości Międzywodzie
14 km do centrum miasta Wolin
15 km do słynnych Międzyzdrojów
Mieszkanie w stanie do wykończenia o powierzchni 59,76 m2. Znajduję się na 2 piętrze budynku wielomieszkaniowego. (...)